+420 602 653 912
jsme ochotni Vás ošetřit i mimo ordinační dobu
(po telefonické domluvě)

Technika

Ordinace jsme nově zřizovali od roku 2005. Snažíme se, aby jejich vybavení odpovídalo století svého vzniku – tedy jednadvacátému. Příjemné prostředí pomáhá vytvářet nucená ventilace a klimatizace, nejvíce prostředků jsme ale investovali do moderních vyšetřovacích metod a do přístrojů pro ošetření.

Máme k dispozici digitální OPG ( rentgenový přístroj přehledně zobrazující celý chrup ), všechny tři ordinace jsou vybaveny novými vysokofrekvenčními intraorálními rentgeny, umožňujícími dokonalé rentgenové snímky s malou dávkou záření, další snížení radiační zátěže zaručuje digitální snímač RTG snímků – RVG.

Digitální technologie kromě této výhody přináší ještě řadu dalších, pro pacienta je asi nejdůležitější to, že snímky jsou k dispozici okamžitě, což zkracuje čas ošetření, a pomocí softwarových nástrojů z nich lze vytěžit více informací, než ze snímků klasických ( používáme např. sw pro detekci zubního kazu Kodak Logicon ). Velkým přínosem je používání přístrojového opracování kořenových kanálků, které opět zkracuje a zpřesňuje ošetření a většinou i snižuje počet nutných návštěv.

Foto č.1 Foto č.2 Foto č.3 Foto č.4
Copyright © 2011 - Usmívejte se s.r.o.