+420 602 653 912
jsme ochotni Vás ošetřit i mimo ordinační dobu
(po telefonické domluvě)

Ústní hygiena

TAJEMSTVÍ KAMENE MUDRCŮ ODHALENO!! ZÁSTUPY ZUBAŘŮ NA ÚŘADU PRÁCE!
MILIONY STOMATOLOGŮ ZEMŘOU HLADY!

Takové titulky by se mohly objevit v novinách, pokud by všichni získali informaci, kterou Vám nyní sdělíme, a začali se podle ní důsledně řídit:

nejčastější stomatologická onemocnění tj. zubní kaz a paradentózu způsobuje zubní plak (povlak zubů tvořený hlavně zbytky potravy, bakteriemi a jejich produkty) - pokud ze zubů dokonale odstraníme zubní plak, je zcela vyloučen vznik zubního kazu a krajně nepravděpodobné je i onemocnění paradentózou.

My se přesto o práci nebojíme! Naučit Vás správně pečovat o zuby naopak vidíme jako náš hlavní úkol, kterému chceme věnovat maximální pozornost. Chceme Vám poskytnout nejen dostatek informací, ale také Vám usnadnit čištění zubů pravidelným odstraňováním zubního kamene ultrazvukovým scalerem (v případě potřeby i pomocí kyret).

Air flow

Můžeme Vám také dočistit povrch zubů i v jinak nedostupných místech od povrchových pigmentací, zbytků kamene a zuby vyleštit „pískováním“.

Vyšetření sliny

Riziko vzniku onemocnění zubů a dásní také ovlivňuje množství a kvalita tvořené sliny, přítomnost určitých druhů bakterií v dutině ústní – jak vyšetření sliny, tak zjištění rizikových bakterií v případě zájmu také provádíme.

Technika čištění, prostředky ústní hygieny

Správnou techniku čištění s Vámi nacvičíme na modelech, doporučíme také vhodné pomůcky ústní hygieny, některé si u nás můžete za výhodné ceny zakoupit.

Léčba paradentozy

Nabízíme testy DNA analýzy na přítomnost bakterií způsobující paradentozu a následnou léčbu podle výsledku testů.

Copyright © 2011 - Usmívejte se s.r.o.