+420 602 653 912
jsme ochotni Vás ošetřit i mimo ordinační dobu
(po telefonické domluvě)

Estetická stomatologie

Pro nás je podstatná a je naší prioritou funkčnost vašeho chrupu ( případně jeho oprav ) - líbí se nám to, co funguje, a toho se vždy budme snažit dosáhnout. Pro Vás je možná v mnoha případech na prvním místě to, aby Vaše zuby vypadaly krásně, abyste je mohli pustit z hlavy – nejen aby se nepřipomínaly bolestí nebo špatnou funkcí, ale abyste se také nemuseli stydět usmát a promluvit.

Je úžasné, že žijeme v době, kdy není třeba volit mezi funkčností a estetikou. Moderní postupy a materiály umožňují ve většině případů esteticky dokonalé řešení defektů zubů i chrupu. Proto Vám můžeme nabídnout „neviditelné“ fotokompozitní výplně, keramické a metalokeramické korunky, které jsou k nerozeznání od zdravých zubů, náhrady s keramickými zuby, které jsou přichyceny k zubům retenčními zařízeními schovanými v náhradě. A komu by nestačila esteticky dokonalá rekonstrukce původního stavu chrupu – umíme přírodu i trošku „popostrčit“: Váš úsměv můžeme rozzářit ordinačním či domácím bělením, ozdobit „zubními šperky“.

Bělení zubů

Výhodou bělení zubů v ordinaci je úspora Vašeho času a okamžitý účinek. Bělení lampou BEYOND POLUS, kterou Vám nabízíme, dokáže vybělit zuby až o několik odstínů. Jedná se o 3 procedury po 15-ti minutách, kdy je na zuby aplikován bělící gel a jeho účinek podpořen osvícením modrým světlem.

Před procedurou je třeba mít dásně bez zánětu. Doporučujeme předem absolvovat profesionální čistění zubů ( AIR FLOW ) .
Během bělení zubů a několik dní po něm se může vyskytnout zvýšená citlivost zubů, která je však dočasná a lze ji mírnit speciálními krémy ( MI krém, TOOTH MOUSE ).
Stejně tak se během této doby nedoporučuje konzumace barevných nápojů, potravin, kouření a u žen používání barevných rtěnek.

  • bělení zubů je sice dlouhodobá záležitost, avšak ne trvalá. Úspěšnost, výsledný odstín stejně jako trvání účinku jsou faktory individuální.
  • odstín výplní, keramických korunek či můstků není bělením ovlivnitelný
Foto č.1

Foto č.2
Fotokompozitní výplně

K rekonstrukci zubů používáme nejmodernější materiály renomovaných výrobců, práci věnujeme dostatek času, který je nutný k dodržení technologického postupu, což zajišťuje správnou funkci výplně po dlouhou dobu. Využíváme vrstvení materiálů různých optických kvalit odpovídajících vrstvám zubních tkání zdravého zubu a tím dosahujeme přirozeného vzhledu dostavované části.

Zubní šperky

Maličkost, která ozvláštní Váš úsměv ( různobarevné kamínky, drobné zlaté obrázky a symboly – bez narušení zubu, kdykoli lze odstranit )

Copyright © 2011 - Usmívejte se s.r.o.